2019 Dotazy běžců

Několik důležitých bodů, které je třeba si uvědomit:

Co když se zraním, nebo nestihnu dorazit do cíle včas?

Po celý čas závodu bude v Cíli sanitka, dva zdravotníci a doktor. Nejjednodušší bude zavolat na číslo uvedené v místě startu závodu (+420 721 370 956 – Jakub Binder) a domluvíme se na dalším postupu a akutnosti zranění.
Na stejné číslo prosím volejte i když ukončíte závod, nebo nestihnete časové brány.

Co když se ztratím?

Trasa závodu je vedena převážně po zpevněných nebo turistických cestách. Při každém výrazném odbočení bude na trase šipka. Druhým pomocníkem bude mapa závodu na Závodnické kartě. Jako pojistku máte GPS s mapou závodu a v neposlední řadě, nebudete běžet sami. Pokud vám nepomůže to všechno, je tu pět kontrol a tři občerstvení. Jestli se i přesto ztratíte, máte hold talent a využijte ho v nějaké zážitkové agentuře.

Je v areálu startu nějaké občerstvení – kde dostanu kofolu?

Občerstvení jsme zajistili jen pro závodníky během závodu. Všichni ostatní se musí občerstvit z vlastních zásob. V areálu startu není žádný bufet nebo občerstvení – počítejte s tím prosím, ať nedojde ke zbytečnému rozčarování. Takže Kofolu nedostanete. 😉

Proč se nelze přihlásit na závod na poslední chvíli?

Několik dní před startem se ozvalo pár lidí, že by se rádi přihlásili i po ukončení registrace. Byli jsme nuceni žádosti zamítnout. Pochopte prosím, že jako organizátoři potřebujeme vědět přesný počet závodníků minimálně tři týdny předem. Opozdilcům se tímto omlouváme a odkazujeme je na příští ročník.

Je pravda, že organizátoři jsou taky jen lidé?

Zkuste prosím pochopit, že všichni organizátoři pořádají závod jako dobrovolníci a ve svém volném čase. Uděláme vše pro to, abyste si závod užili, ale jsme jenom lidé. Zkuste proto být prosím tolerantní.

Za organizační tým Jakub Binder