Partyzánká 2021 letos proběhne!!!!!!

(Pozor článek se v rámci humoru tváří jako fake News – hlavní informace je na konci článku)

Ve spolupráci se serverem Mapy.cz proběhne letos závod online. Každý závodník vyfasuje speciální rozhraní (Tzv. „PartyRunInterface“).

Toto rozhraní bude propojovat běžecký trenažér a aplikaci Mapy.cz. Před startem je třeba trenažér řádně zkalibrovat, aby bylo možné měnit obtížnost v závislosti na změně terénu.
Bohužel většina trenažérů nezvládá simulovat stoupání v oblasti „Sopky“, kde trasa stoupá z Měsíčního údolí. Proto touto cestou vyzýváme všechny závodníky k solidaritě a fair play. Je třeba pořídit si speciální zátěžové implantáty. Lze to řešit i amatérským způsobem a to přilepit si například páskou „Tesa“ k lýtkům cihly nebo 1,5l Mattoni. Po překonání Sopky je třeba implantáty zase odstranit.

Jelikož v rámci GDPR nemůžeme poslat naše dvorní fotografy k vám domů, rádi bychom vás poprosili o vytvoření vlastního foto-záznamu. Ideálně až se budete nacházet na místech, kde by byl v reálném závodě očekáván např. pěkný výhled nebo nějaký hezký přírodní úkaz.

Vyhlášení proběhne také online. Poprosili bychom však závodníky, kteří si věří, že se umístí na prvních místech, aby si pořídili stoličky a židle tři velikostí. Medaile a poháry budou vítězům zaslány ve formátu .stl a ti si je mohou doma vytisknout na svých 3D-tiskárnách. Pokud 3D-tiskárnu nevlastníte, můžete si ji koupit na Alze, nebo vytvořit ze starých součástek z mikrovlnné trouby, fénu, sekačky a tavné pistole. (Viz. další článek – Jak na 3D-tiskárnu z mikrovlnné trouby, fénu, sekačky a tavné pistole.)

Nevěříte?

Dobře děláte!!!


Situace s pandemií sice zatím nasvědčuje tomu, že by tato varianta nemusela být daleko od reality. V rámci organizačního týmu však uděláme vše pro to, aby závod proběhl v reálném prostředí, bez cihel na lýtkách a bez selfie v obýváku. Stále je zde naděje, že slunce a vyšší teploty během léta zmírní rychlost šíření viru a náš závod přestane být (alespoň na chvíli) ilegální.
Co si tedy z tohoto článku odnést?
No přece termín!
Uděláme vše pro to, aby závod Partyzánská 2021 proběhl:

18.9.2021


Poznačte si to v kalendáři, trénujte, těšte se a hlavně zachovejte v těchto nelehkých časech (pokud je to jen trochu možné) veselou mysl.
Za organizační tým
Jakub Binder